Rejestruj
Zamknij okno
Korzystasz z konta demonstracyjnego
Pełna funkcjonalność systemu antyplagiatowego zostanie odblokowana po dokonaniu zakupu
Najtańsza analiza antyplagiatowa
Oferta limitowana czasowo
Sprawdź cennik

Rapidus — program antyplagiatowy dla studenta

Sprawdź pracę dyplomową w bezpiecznym programie antyplagiatowym

Zaufało nam tysiące osób

Rapidus antyplagiat jest wykorzystywany przez m.in. studentów, wydawnictwa, instytucje państwowe, muzea

Każdy plik jest szyfrowany, nikt poza Tobą nie ma dostępu do Twoich plików

Kup preferowane konto

Na Twój adres e-mail zostanie wysłany klucz aktywacyjny

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się i aktywuj konto za pomocą otrzymanego klucza aktywacyjnego

Gotowe! Teraz możesz rozpocząć analizę antyplagiatową

Wersje demonstracyjne:

Poniższe konta są wersjami poglądowymi. W celu skorzystania z antyplagiatu Rapidus, należy wykupić konto.

Przykładowy raport:

Dlaczego warto wybrać Rapidus antyplagiat?

Doknując zakupu w systemie antyplagiatowym Rapidus, otrzymujesz nielimitowane konto, w rezultacie możesz sprawdzić nielimitowaną ilość tekstów.

Bezpieczny antyplagiat Rapidus

System antyplagiatowy Rapidus sprawdzi oryginalność każdego tekstu. Po zakończeniu analizy otrzymasz szczegółowy interaktywny raport zawierający m.in. poziom plagiatu, źródła zapożyczeń i wiele innych danych statystycznych. Raport umożliwia wykluczenie przez użytkownika wskazanego tekstu lub źródła zapożyczenia. Raport możesz wydrukować lub zapisać w pliku. Przykładowy raport znajdziesz tutaj.
Twoje dokumenty są bezpieczne - System Rapidus w celu zabezpieczenia danych korzysta m.in. z szyfrowania, mimetyzowania i fragmentowania.

 1. Program antyplagiatowy Rapidus używa jako bazy porównawczej całego dostępnego internetu, w tym:
  1. ponad 1.8 miliarda stron internetowych
  2. akty prawne
  3. artykuły
  4. książki, czasopisma
  5. encyklopedie, słowniki.
 2. Technologia SSL, Twoje dokumenty są bezpieczne dzięki szyfrowanemu połączeniu.
 3. Sprawdzany dokument nie zostanie wysłany do żadnej uczelni, dokument nie zostanie dodany do JSA (Jednolity System Antyplagiatowy).
 4. Zaawansowany algorytm wykrywania plagiatu gwarantujący wiarygodny wynik analizy.
 5. Gwarancja najniższej ceny i najwyższej jakości.
 6. Szczegółowy i przejrzysty raport antyplagiatowy.

Antyplagiat online

System Rapidus to antyplagiat online, użytkownik ma pełną kontrolę nad sprawdzanym tekstem. Do sprawdzenia dokumentu wymagane jest założenie osobistego konta użytkownika w systemie antyplagiatowym online Rapidus. Dzięki zastosowaniu bezpiecznego szyfrowanego połączenia SSL i darmowej wtyczki Rapidus sprawdzane dokumenty są bezpieczne. Po założeniu konta, użytkownik może w dowolnej chwili rozpocząć analizę antyplagiatową, a po jej zakończeniu w dowolnej chwili usunąć dodany dokument. Wyniki raportu antyplagiatowego nie zostaną udostępnione uczelniom ani innym systemom antyplagiatowym. W wyniku zastosowania technologii chmury, każdy użytkownik ma dostęp do osobistego konta, dokumentów i raportu antyplagiatowego z dowolnego miejsca i urządzenia. Nie musisz nikomu wysyłać sprawdzanego dokumentu na skrzynkę pocztową lub wczytywać dokumentu na niezabezpieczonej stronie internetowej. Zastosowanie technologii chmury gwarantuje prawidłową i niezmienną funkcjonalność antyplagiatu online Rapidus na każdym urządzeniu niezależnie od systemu operacyjnego. Antyplagiat online Rapidus współpracuje z systemami Windows, Linux, MacOS.

Zawartość plagiatu w sprawdzanym dokumencie
Szczegółowe dane statystyczne
Dokładne źródło plagiatu

Raport antyplagiatowy

Przed zakupem użytkownik ma do wglądu konto demonstracyjne, gdzie może sprawdzić podstawowe funkcje antyplagiatu online Rapidus, takie jak interfejs użytkownika czy raport antyplagiatowy. Obszerny, czytelny i interaktywny raport antyplagiatowy pozwala na wykluczenie wykrytych fragmentów tekstu z analizy, możliwe jest również wykluczenie całego źródła konfliktu takiego jak adres strony internetowej. Antyplagiat Rapidus jako jedyny wykorzystuje algorytm rozpoznawania plagiatu intencjonalnego. Plagiat intencjonalny to współczynnik wskazujący ilość plagiatu, która została oznaczona przez algorytm systemu antyplagiatowego Rapidus jako zamierzony plagiat. Dzięki autorskiemu algorytmowi ilość błędnie wykrytego plagiatu jest zmniejszona do absolutnego minimum. Wynik analizy antyplagiatowej zawiera mnóstwo informacji, jakie zostały uzyskane podczas analizy dokumentu.

Antyplagiat

System Rapidus to rzetelny i precyzyjny system antyplagiatowy. Antyplagiat Rapidus posiada 2 typy kont, które spełniają wymogi nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wydawnictwa, szkoły, muzea oraz inne instytucje, które rozpoczęły przygodę z systemem Rapidus, korzystają z naszych usług już od wielu lat. Rapidus jest systemem, który wyróżnia się najdokładniejszym raportem na rynku. System antyplagiatowy Rapidus jest bardzo dokładnym programem sprawdzającym ilość plagiatu zawartego w dokumencie. Nasz antyplagiat online pozwoli Ci na sprawdzenie pracy dyplomowej, doktoranckiej, licencjackiej i każdego innego dokumentu.

Portal Rapidus można znaleźć wpisując poniższe słowa kluczowe:

Antyplagiat cena, antyplagiat demo, antyplagiat opinie.

Antyplagiat ile procent, jak poprawić antyplagiat, plagiat definicja.

Antyplagiat, plagiat, system antyplagiatowy, antyplagiat online.

System antyplagiatowy Rapidus, program antyplagiatowy.