Antyplagiat dla studenta

Rapidus

Jako student, z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak ważne jest przedstawianie oryginalnych i uczciwych prac. Plagiat jest niedopuszczalny i może skutkować poważnymi konsekwencjami. Dlatego tak istotne jest skorzystanie z niezawodnego narzędzia antyplagiatowego, które zapewni Ci spokój i pewność, że Twoje prace są w 100% oryginalne.

Rapidus to kompleksowy system antyplagiatowy, stworzony z myślą o potrzebach studentów. Nasze zaawansowane rozwiązanie skutecznie wykrywa wszelkie zapożyczenia z innych źródeł, chroniąc Cię przed zarzutami naruszenia praw autorskich.

Zaufali nam

Sprawdź plagiat w kilku prostych krokach

Opłata jest jednorazowa, analizy plików są nielimitowane. Wgraj plik, sprawdź wynik analizy plagiatu. Raport pokazuje fragmenty o wysokim stopniu plagiatu. Nanosisz zmiany w tekście i ponownie sprawdzasz plik bez dodatkowych opłat, w przeciwieństwie do innych systemów antyplagiatowych.

 1. Wgraj plik

  Prześlij swój dokument w prosty sposób.

 2. Przeanalizuj

  Nasz system szybko przeprowadzi analizę plagiatu, nie czekasz w kolejce.

 3. Sprawdź raport

  Otrzymasz szczegółowy, interaktywny raport, który pomoże Ci zidentyfikować i poprawić fragmenty z wysokim stopniem plagiatu. Możesz klikać na fragmenty, aby je wykluczyć z obliczeń, jeśli uznasz to za konieczne.

Jak działa system antyplagiatowy dla studentów?

 • Wystarczy przesłać plik z pracą przez intuicyjny interfejs online.

 • Przesłany dokument jest analizowany przez zaawansowany algorytm i porównywany z obszerną bazą źródeł, obejmującą miliardy stron internetowych, publikacji naukowych, książek, czasopism itp.

 • Po zakończeniu skanowania otrzymasz wyczerpujący raport, przedstawiający ogólny poziom oryginalności Twojej pracy oraz dokładną informację o ewentualnych zapożyczeniach wraz ze wskazaniem źródeł.

security
Ochrona

Twoje pliki są przetwarzane na fragmenty i przechowywane w tej formie, co zapewnia ich bezpieczeństwo. Nie ma ryzyka, że ktoś niepowołany uzyska dostęp do pliku.

lock
Bezpieczeństwo

Zapewniamy, że wszystkie wgrane pliki są bezpieczne i poufne. Nasz system antyplagiatowy nie udostępnia przesłanych dokumentów innym systemom antyplagiatowym, w tym również systemowi JSA.

description
Dokumenty

Wyniki analizy nie są przechowywane w bazie porównawczej. Wielokrotne sprawdzanie tego samego dokumentu w naszym systemie antyplagiatowym nie prowadzi do uznania go za plagiat.

Bezpieczeństwo danych priorytetem

Zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa i poufności przesłanych prac. Wykorzystujemy szyfrowanie oraz bezpieczne metody przechowywania danych. Nigdy nie udostępniamy żadnych informacji osobom trzecim.

Przystępna cena dla studenta

Zrozumiałe, że jako student poszukujesz ekonomicznych rozwiązań. Dlatego oferujemy atrakcyjne pakiety dla uczniów i studentów w przystępnych cenach.

Oferujemy klarowny model subskrypcyjny oparty na jednorazowej opłacie za wybrany okres dostępu. Po dokonaniu płatności możesz korzystać z naszego antyplagiatu dla studenta bez żadnych ograniczeń. Nie ma ukrytych opłat ani automatycznych odnowień.

Standard
license
29
Cena z ostatnich 30 dni: 29
 • checkJednorazowa płatność
 • checkNielimitowana ilość analiz
 • checkIlość plików na koncie: 5
 • checkDo 200.000 znaków na plik
 • checkBezpłatne podniesienie limitu znaków
 • checkZwiększona prędkość analizy
Premium
award_star
50
Cena z ostatnich 30 dni: 50
 • checkJednorazowa płatność
 • checkNielimitowana ilość analiz
 • checkIlość plików na koncie: 100
 • checkDo 1.000.000 znaków na plik
 • checkBezpłatne podniesienie limitu znaków
 • checkZwiększona prędkość analizy
accessibility_new
Łatwość obsługi

Prostota obsługi to jeden z głównych atutów naszego systemu antyplagiatowego - użytkownicy mogą bezproblemowo przesyłać swoje pliki i otrzymać dokładny raport.

groups
Użytkownicy

Rapidus jest powszechnie wykorzystywany przez studentów, firmy oraz instytucje edukacyjne. Dostęp do niego mają wszyscy, którzy potrzebują sprawdzić oryginalność swoich tekstów.

code
Algorytm

Nasz system antyplagiatowy opiera się na innowacyjnym algorytmie wykrywania plagiatu, który jest ciągle rozwijany i doskonalony, aby zapewnić skuteczne działanie.